Shibboleth authentication (7.x-4.2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Attribute
af: Attribuut

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Roles
af: Rolle

en: Send
af: Stuur

en: Delete rule
af: Skap reël

en: Edit rule
af: Wysig reël
