Shibboleth authentication (7.x-4.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Roles
be: Ролі

en: Send
be: Адаслаць

en: Delete rule
be: Выдаліць правіла

en: Edit rule
be: Рэдагаваць правіла
