Shibboleth authentication (7.x-4.2) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Attribute
eu: Atributua

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Send
eu: Bidali

en: Clone
eu: Klonatu

en: Delete rule
eu: Araua ezabatu

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Edit rule
eu: Araua editatu

en: Add new rule
eu: Gehitu arau berria
