Shibboleth authentication (7.x-4.2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Roles
pl: Role

en: Send
pl: Wyślij

en: Clone
pl: Klonuj

en: Delete rule
pl: Usuń regułę

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Shibboleth authentication
pl: Autentykacja Shibboleth

en: Shibboleth login
pl: Login Shibboleth

en: Attribute settings
pl: Ustawienia atrybutów

en: Edit rule
pl: Edycja reguły

en: Login settings
pl: Ustawienia logowania

en: Add new rule
pl: Dodaj nową regułę

en: Sticky status
pl: Status przyklejony
