Shibboleth Authentication (7.x-4.2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Attribute
ro: Atribut

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Edit
ro: Editați

en: General settings
ro: Setări generale

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Roles
ro: Roluri

en: Send
ro: Trimite

en: Clone
ro: Clonare

en: Delete rule
ro: Şterge regulă

en: Sticky
ro: Lipicios

en: Attribute settings
ro: Opţiuni atribute

en: Edit rule
ro: Editează regulă

en: Sticky status
ro: Status lipicios
