Shibboleth authentication (7.x-4.2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Roles
sq: Rolet

en: Send
sq: Dërgo

en: Delete rule
sq: Elemino rregullën

en: Edit rule
sq: Ndrysho rregullën
