Shibboleth authentication (7.x-4.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Send
te: పంపించు
