Shibboleth authentication (7.x-4.2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Roles
uk: Ролі

en: Send
uk: Надіслати

en: Clone
uk: Клонувати

en: Delete rule
uk: Видалити правило

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: Attribute settings
uk: Налаштування атрибутів

en: Edit rule
uk: Редагувати правило

en: Login settings
uk: Настроювання входу

en: RegExp
uk: Форм. вираз

en: Add new rule
uk: Додати нове правило

en: Clone rule
uk: Клонування правила

en: Sticky status
uk: Стан прикріплення
