Shibboleth authentication (7.x-4.3) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Roles
bg: Роли

en: Send
bg: Изпрати

en: Delete rule
bg: Изтриване на правило

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Edit rule
bg: Редакция на правила
