Shibboleth authentication (7.x-4.3) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Delete rule
dz: ལམ་ལུགས་བཏོན་གཏང་

en: Edit rule
dz: ལམ་ལུགས་ ཞུན་དག་འབད་
