Shibboleth authentication (7.x-4.3) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Send
el: Αποστολή

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Delete rule
el: Διαγραφή ρόλου

en: Sticky
el: Καρφιτσωμένο

en: Attribute settings
el: Ρυθμίσεις χαρακτηριστικών

en: Edit rule
el: Τροποποίηση ρόλου

en: Add new rule
el: Προσθήκη νέου κανόνα
