Shibboleth authentication (7.x-4.3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Attribute
et: Omadus

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Edit
et: Muuda

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Roles
et: Rollid

en: Send
et: Saada

en: Clone
et: Klooni

en: Delete rule
et: Kustuta reegel

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Attribute settings
et: Omaduste seaded

en: Edit rule
et: Muuda reeglit

en: Login settings
et: Sisselogimise seaded

en: Add new rule
et: Lisa uus reegel
