Shibboleth authentication (7.x-4.3) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Delete
id: Hapus

en: Attribute
id: Atribut

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Edit
id: Sunting

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Roles
id: Peran

en: Send
id: Kirim

en: Clone
id: Kloning

en: Delete rule
id: Hapus aturan

en: Sticky
id: Menempel

en: Edit rule
id: Edit aturan

en: Add new rule
id: Tambah aturan baru
