Shibboleth Authentication (7.x-4.3) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Attribute
is: Eigindi

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Edit
is: Breyta

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Roles
is: Hlutverk

en: Send
is: Senda

en: Clone
is: Klóna

en: Delete rule
is: Eyða reglu

en: Edit rule
is: Breyta reglu
