Shibboleth authentication (7.x-4.3) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Delete rule
km: លុប​ច្បាប់

en: Edit rule
km: កែសម្រួល​ច្បាប់
