Shibboleth authentication (7.x-4.3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Send
ku: بینێره‌

en: Delete rule
ku: یاسا بسڕەوە

en: Edit rule
ku: یاسا دەسکاری بکە
