Shibboleth authentication (7.x-4.3) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Attribute
lt: Požymis

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Roles
lt: Rolės

en: Send
lt: Siųsti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Delete rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Attribute settings
lt: Požymių nuostatos

en: Edit rule
lt: Redaguoti taisyklę

en: Add new rule
lt: Pridėti naują taisyklę
