Shibboleth authentication (7.x-4.3) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Attribute
oc: Atribut

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Edit
oc: Modificar

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Roles
oc: Ròtles

en: Send
oc: Mandar

en: Clone
oc: Clonar

en: Delete rule
oc: Suprimir una règla

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Edit rule
oc: Modificar una règla

en: Add new rule
oc: Apondre una novèla règla
