Shibboleth Authentication (7.x-4.3) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
pt: Email

en: Delete
pt: Eliminar

en: Attribute
pt: Atributo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Edit
pt: Editar

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Send
pt: Enviar

en: Clone
pt: Clonar

en: Delete rule
pt: Eliminar regra

en: Sticky
pt: Em destaque

en: Attribute settings
pt: Definições de atributo

en: Edit rule
pt: Editar regra

en: Add new rule
pt: Adicionar nova regra
