Shibboleth Authentication (7.x-4.3) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Roles
sv: Roller

en: Send
sv: Skicka

en: Clone
sv: Klona

en: Delete rule
sv: Radera rollen

en: Sticky
sv: Klistrad

en: Attribute settings
sv: Inställningar för egenskaper

en: Edit rule
sv: Redigera regel

en: Login settings
sv: Inställningar för inloggning

en: Add new rule
sv: Lägg till ny regel
