Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Edit
ar: تحرير

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Roles
ar: الأدوار

en: Send
ar: أرسل

en: Clone
ar: استنساخ

en: Add rule
ar: أضف قاعدة

en: Delete rule
ar: احذف القاعدة

en: Sticky
ar: مثبت

en: Apply
ar: تطبيق

en: Edit rule
ar: تحرير القاعدة

en: Add new rule
ar: إضافة قاعدة جديدة

en: Email:
ar: البريد الإلكتروني:
