Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Edit
ast: Editar

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Send
ast: Unviar

en: Add rule
ast: Amestar regla

en: Delete rule
ast: Desaniciar regla
