Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Email
bn: ইমেইল

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Email:
bn: ইমেইল:
