Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Attribute
cs: Atribut

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Roles
cs: Role

en: Send
cs: Poslat

en: Clone
cs: Klonovat

en: Add rule
cs: Přidat pravidlo

en: Delete rule
cs: Smazat pravidlo

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Apply
cs: Použít

en: Attribute settings
cs: Nastavení atributů

en: Edit rule
cs: Upravit pravidlo

en: Add new rule
cs: Přidat pravidlo

en: Email:
cs: E-mail_
