Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Attribute
da: Attribut

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Email
da: E-mail

en: Roles
da: Roller

en: Clone
da: Klon

en: Add rule
da: Tilføj regel

en: Delete rule
da: Slet regel

en: Sticky
da: Klæbrig

en: Apply
da: Udfør

en: Attribute settings
da: Attributindstillinger

en: Edit rule
da: Redigér regel

en: Login settings
da: Indstillinger for logind

en: Add new rule
da: Tilføj ny regel

en: Email:
da: E-mail:
