Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Send
fa: ارسال

en: Clone
fa: تکرار

en: Add rule
fa: افزودن قانون

en: Delete rule
fa: حذف قانون

en: Sticky
fa: ماندگار

en: Apply
fa: تایید

en: Edit rule
fa: ویرایش قانون

en: Add new rule
fa: افزودن قانون جدید

en: Email:
fa: پست الکترونیک:
