Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Send
fi: Lähetä

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Add rule
fi: Lisää sääntö

en: Delete rule
fi: Poista sääntö

en: Sticky
fi: Kiinnitetty

en: Apply
fi: Käytä

en: Attribute settings
fi: Ominaisuuksien asetukset

en: Edit rule
fi: Muokkaa sääntöä

en: Add new rule
fi: Lisää uusi sääntö

en: Email:
fi: Sähköpostiosoite:
