Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Send
gu: મોકલો

en: Add rule
gu: નિયમ ઉમેરો

en: Delete rule
gu: નિયમ કાઢી નાખો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
