Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Attribute
hr: Atribut

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Email
hr: E-pošta

en: Roles
hr: Uloge

en: Send
hr: Pošalji

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Add rule
hr: Dodaj pravilo

en: Delete rule
hr: Izbriši pravilo

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Apply
hr: Primjeni

en: Edit rule
hr: Uredi pravilo

en: Add new rule
hr: Dodaj novo pravilo

en: Email:
hr: E-pošta:
