Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Roles
ka: როლები

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Add rule
ka: წესის დამატება

en: Delete rule
ka: როლის წაშლა

en: Sticky
ka: მიმაგრებული
