Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Actions
mk: Акции

en: Roles
mk: Улоги

en: Add rule
mk: Додавање правило

en: Delete rule
mk: Бришење правило

en: Edit rule
mk: Уредување правило
