Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Roles
nn: Roller

en: Add rule
nn: Legg til regel

en: Delete rule
nn: Slett regel

en: Apply
nn: Bruk

en: Edit rule
nn: Rediger regel
