Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
