Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Edit
sr: Измени

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Roles
sr: Улоге
