Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Email
th: อีเมล

en: Send
th: ส่ง

en: Clone
th: โคลน

en: Add rule
th: เพิ่มกฎ

en: Delete rule
th: ลบกฎ

en: Sticky
th: ปักหมุด

en: Edit rule
th: แก้ไขกฎ
