Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Attribute
az: Atribut

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Roles
az: Rollar

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Apply
az: Yerinə yetir
