Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Send
cy: Anfon

en: Clone
cy: Clôn

en: Add rule
cy: Ychwanegu rheol

en: Delete rule
cy: Dileu rheol

en: Sticky
cy: Gludiog

en: Apply
cy: Ceisio

en: Edit rule
cy: Golygu rheol
