Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
