Shibboleth Authentication (7.x-4.0-rc3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Roles
he: תפקידים

en: Send
he: שלח

en: Clone
he: שכפול

en: Delete rule
he: מחיקת כלל

en: Sticky
he: דביק

en: Edit rule
he: עדכון כלל
