Shibboleth Authentication (7.x-4.3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Roles
hy: Դերեր

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Delete rule
hy: Ձնջել կանոնը

en: Edit rule
hy: Խմբագրել կանոնը
