Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Edit
jv: Sunting

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Roles
jv: Parāgā

en: Send
jv: Kirim

en: Sticky
jv: Pucuk
