Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Attribute
kn: ಗುಣವಿಶೇಷ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Email:
kn: ಇಮೇಲ್:
