Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Attribute
mr: गुणधर्म

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Email
mr: ईमेल

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Send
mr: पाठवा
