Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Email:
my: အီးမေးလ် -
