Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Email
ne: ईमेल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
