Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Delete rule
or: ନିୟମ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Edit rule
or: ନିୟମ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ
