Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Edit
os: Раст кæнын
