Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Sticky
ps: سريښناک

en: Apply
ps: تطبيقول
