Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Attribute
sl: Atribut

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Roles
sl: Vloge

en: Send
sl: Pošlji

en: Add rule
sl: Dodaj pravilo

en: Delete rule
sl: Izbriši pravilo

en: Edit rule
sl: Uredi pravilo

en: Email:
sl: E-naslov:
