Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Attribute
ug: خۇسۇسىيەت

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Send
ug: يوللاش

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Apply
ug: قوللىنىش
